NADİR HASTALIKLAR FARKINDALIK GÜNÜ AKIM

28 February 2022
KAYSERİ, Turkey

Description


Sesimizi duyurabilmek adına bir sosyal medya çağrısı düzenleyerek ve sizlerin bulunmuş olduğunuz kurumlarda kendi birimlerinize bu çağrıyı bildirmeniz neticesinde 28 Şubat Nadir Hastalıklar Farkındalık Günü’nde yeni bir akım başlatmak istiyoruz. Bu amaç doğrultusunda sizlerin de desteğini beklemekteyiz.
Bizlere destek olmak adına;
Video veya fotoğrafta Nadir Hastalıklar ambleminde yer alan mavi, yeşil, pembe renklerinden birini kullandığınız(şapka, T-shirt vb.) ve Nadir Hastalıklar ile tanışma hikayenizi ve/veya
Nadir Hastalıklar hakkındaki duygu ve düşüncelerinizi ve/veya
Nadir Hastalığa sahipseniz bununla ilgili paylaşmak istediklerinizi
içeren, Twitter (@nadirhastalik) ve Instagram (@nadirhastalik) hesaplarımızda “retweet” ya da “repost” edilmek üzere sizlerden video, fotoğraf, veya çocuklarınız var ise bu günü dair duygularını anlattığı bir resim talep etmekteyiz. Tüm yapılan paylaşımları tek bir çatı altında toplamak ve sesimizi daha çok duyurabilmek adına yapacağınız tüm bu paylaşımları #hepbirlikteumutolalım hashtag’i ve @nadirhastalik etiketi ile 28 Şubat tarihinde paylaşmanızı rica etmekteyiz. Tüm bu çalışmaların tamamıyla gönüllülük esasına dayanmakta olduğunu tekrardan belirtmek isteriz.


nadirhastalik.org Ekibi
“Hep birlikte umut olalım!”

İletişim Adresleri:
www.nadirhastalik.org
[email protected]
https://www.instagram.com/nadirhastalik/
https://twitter.com/nadirhastalik

Event details

28 February 2022
KAYSERİ, Turkey
Contact host